Шатландскі аблава: Майкл Дафі ацэнкі як партыі Alloa намачыць Рэйнджэрс

<Р> Майкл Дафі – на крэдыт ад кельцкага – перадаў паніжаны восы шок рана свінцу, перш чым Рэйнджэрс ўзарвалі радок шанцы, у тым ліку з пенальці Эндзі Холлидей, паколькі яны з усіх сіл, каб патрапіць на перадачу.Джэймс Тавернье ў канчатковым рахунку зраўняныя з загалоўкам для каманды Марк Уорбертон незадоўга да перапынку, але Рэйнджэрс не можа паставіць на прадукцыйнасць і ацэнка мэтаў, яны спадзяваліся ў сваёй заключнай хатняй гульні кампаніі.

Партыя зрабіў нарэшце-то пачалося, але толькі пасля вочнага свістка, з Лі Уоллес падымаючы вялікае прывітанне дня, як капітан падняў трафей да задавальнення 50000 прыхільнікаў у наведвальнасці.

Лёсаванне прыйшоў пасля таго, як . 3-2 страты ў сераду на Hibs і Уорбертон была вымушана прызнаць свой бок пацярпела пахмелля Хэмпдны ўслед за выбыванне перамогі Кубка Шатландыі супраць Селтык

Уорбертон сказаў: «Пасля перамогі ў лізе ў пачатку гэтага месяца, то Кубак Петрофак да таго, што адбылося ў мінулую нядзелю, то, магчыма, падсвядома гэта натуральная рэакцыя, каб быць трохі плоскі. »

Але Уорбертон упэўнены, што яго бок будзе напагатове для Кубка Шатландыі канчатковай датай з Hibs 21 мая. «Мы павінны забраць яго даволі хутка – але мы будзем рабіць.Важна, каб атрымаць права на падрыхтоўку, »сказаў ён. «Мы дамо хлопцы чатыры выходныя дні. Любы больш небяспечна, так як яны трапляюць у рэжым свята «.

У прэм’ер-лізе, Ліянэль Эйнсворт ўдарыў яго другі гол у трох матчах, каб перамясціць Мотеруэлл назад на чацвёртае месца з 1-0 перамогі над сэрцаў.Вингер нанёс магутны нізкі стрэл міма Neil Аляксандр на 28-й хвіліне, як Мазервел пераскочыла Сэнт-Джонстан з заслужанай перамогай на Фір Парк, іх сёмы ў дзевяці гульнях.

перамога Сэнт-Джонстан над Абердзіна ў пятніцу ўвечары даў сэрца магчымасць рухацца пяць ачкоў ад другога месца, але яны былі плоскімі для адкрыцця паўгадзіны і з усіх сіл, каб вярнуцца ў гульню, з гаспадароў хапае добрыя шанцы падвоіць сваю перавагу.

Kane Hemmings ўзяў яго мэта Tally у прэм’ер-лізе да 21 з падвойным ў 2-1 перамозе Данді ў Патрыка чартапалох.З абодвух каманд імкнуцца скончыць лепш за ўсё астатняга ў ніжняй палове табліцы, Дэнс парк наперад даў Taysiders вядучую ролю ў 34-й хвіліне з блізкай пасля аздаблення.

Kris Doolan аднавіў парытэт для зубцы з галавой у 70-й хвіліне, але на 81-й хвіліне Hemmings даў DUNDEE перавага з прывадам прыняць сёмага змешчаны дыс тры ачкі ад іх гаспадароў.