Jamie Vardy prelomí rekord ako Leicester s Manchester United

Jamie Vardy zostáva v snehu, ale Leicester City sa nedokázal vyrovnať s jeho bravou, alebo sa na svojom úvodnom cieli vrátil na vrchol tabuľky Premier League. Ak by bolo nejaké sklamanie z toho, že by sa muselo podeliť o body s Manchester United a vedenie s Manchester City, bolo to zmiernené novým bodovým rekordom a skutočnosťou, že návštevníkom bolo tiež zabránené ísť na vrchol.Jamie Vardy má výnimočné Premier League strelil rekord obrázky Prečítajte si viac

“Krátko,” povedal s úsmevom Claudio Ranieri. “Povedal som hráčom, aby vyhrali a pokúsili sa pomôcť Jamieovi prekonať rekord. Som naozaj potešený, že to urobil, všetci sa na to môžeme veľmi hrdiť a dúfam, že bude pokračovať, ale skutočný cieľ v tejto sezóne je 40 bodov a teraz máme 11 vydať.To je náš projekt a my sa tam dostaneme. “Manchester United sa vrátil k trojstopovému systému, ktorý začali pod Louisom Gaalom za ich návštevu bývalých lídrov, čiastočne mimo rešpekt pre Vardyho horúce pruhy, ale aj preto, že Marcos Rojo musel vytiahnuť zranenia. Predpokladá sa, že všetka pozornosť bola venovaná Vardym v úvodných fázach, keďže útočník sa musel vyrovnať s novým tlakom veľkého očakávania, no napriek tomu to bol Riyad Mahrez, ktorý spôsobil väčšinu problémov United. Ashley Young bol zaslúžene upozornený na to, že odtiahol Alžírska, keď bol Bet365 bonus k prvému vkladu porazený už skoro v hre, a Daley Blind mal šťastie, že ho o pár minút neskôr nepripojil do knihy o nepríjemnom bloku na tom istom hráčovi v Leicesteri.Facebook Twitter Pinterest Louis van Gaal o titulu Unitedho dúfa: musíme hrať lepšie, aby sme vyhrali ligu. (Foto: Getty)

Význam Youngovej rezervácie bol videný, keď Vardy poslal už hlboký štadión do režimu úplného večierku uprostred prvej polovice. Krídlo späť vedelo, že musí kontrolovať Vardyho beh alebo zostať s ním, a v prípade, že to nedokáže. Bol jasne pokúšaný vytiahnuť útočníkovú košeľu, ale lepšie si to myslel, nepochybne kvôli svojej staršej žltej karte a Vardy bol slobodný kradnúť sa za Matteom Darmianom a zabezpečiť, aby si slávny preukaz Christiana Fuchsa zaslúžil.Bolo to takýto cieľ, ktorý by ste mohli vidieť takmer vopred, akonáhle sa začne pohyb, a najväčší kompliment, ktorý by mohol zaplatiť, bol, že hneď ako čítal Fuchsove zámery a začal behať, nebolo nikdy pochybnosti, ako by Dokončiť to.

Nový rekord v Premier League si zaslúži obrovský úver, aj keď Jimmy Dunne je stále ďalším cieľom a hrou, ale Mahrez nebol ochotný byť upstaged.Ako Leicester začal ukázať svoju útočnú triedu v období tlaku pred intervalom, ktorý prvýkrát priniesol úspory od Davida de Gea s úderom z úzkeho uhla, potom potešil domácich fanúšikov s ďalším zručnosti na okraji oblasti vytvoriť ďalšie otvorenie. Leicester Jamie Vardy robí históriu ukázať, že škodca je najlepší Stuart James Prečítajte si viac

United zvraštila túto búrku, aj keď v skutočnosti neprodukovala veľa odpoveď. Opäť tam bol príliš veľa priestoru medzi stredom a útokom, s zahrnutím Juan Mata nevýrazne zvýšiť úroveň kreativity po sterilné zobrazenie proti PSV v strednej časti týždňa, aj keď hneď na údere interval sa návštevníci podarilo čerpať úroveň zo sady kus.Bastian Schweinsteiger neúspešne narazil na Anthony Martial, pred gólom pred pár minútami, ale keď Blind poslal cez roh Unibet bonus pre nových užívateľov napravo v poslednom kroku v prvej polovici nemeckého stretnutia sa ho pevne stretol aj so Shinji Okazakim visiacou jeho chrbát. Kasper Schmeichel nemal šancu s najsilnejšími hlavičkami zo šesť-yardovej línie. Zatiaľ čo parity mierne lichotivé United v prestávke, takmer zaujali vedenie na začiatku druhej polovice z takmer identického kusu , Hráč Blind obehový prienik po ľavej strane premenil Young na rozohrávku. Schweinsteiger bol cieľ a opäť urobil silné spojenie, len preto, aby Schmeichel rýchlo reagoval a porazil jeho hlavičku. Po hodine bola hra veľmi jemná.Leicester stratil svoju počiatočnú útočnú naliehavosť a pomalé stavy United sa postupne presunuli ďalej na ihrisko. Väčšina súťaže, ktorá sa teraz konala v polovici domácej strany Leicester, bude potrebovať odrazový cieľ, aby získal vedenie. Mal by prišiel, keď Mahrez spustil rýchly pult od svojej vlastnej polovice, dostal gól na strane Blind a ktorý loptu preukázal z pravej strany na gólovom mieste Leonardo Ulloa. Novo prichádzajúci náhradný strelec bol na cieli, ale chýbal mu presvedčenie, De Gea zachránil s nohami a United znovu vydechol. Zvyšok hry v krátkosti: Wayne Rooney bol nahradený skoro, Vardy chýbal 90-minútová šanca buď skóre, alebo nastaviť víťaza. Lopta bola spravodlivým výsledkom.

Rate this post