Форма Суёнсі Эрвін Малдэр не пакідае Бірмінгем на нічыю

Варатар Суёнсі Эрвін Малдэр даказаў, што ён варты чакання, бо ён адыграў значную ролю ў яго баку, трымаючыся за кропку ў Бірмінгеме.

Малдэру – для траўміраванага Крыстоффера Нордфельда – прыйшлося чакаць 408 дні за дэбют лебедзяў, які ён зрабіў на мінулым тыдні, і быў іх выратавальнікам у Сэнт-Эндру, бо Суёнсі ў пятніцу ўвечары запатрабаваў нічыю 0: 0.

29-гадовы хлопец, які захаваў сваё месца пасля Bet365 BR выйшаўшы з лаўкі ў выйгрышы 1: 0 над Прэстонам, адбіў атаку ў першым тайме ад Лукаша Юткевіча, Амара Богла і Жак Магома. par Swans, якія не змаглі зарэгістраваць стрэл у цэль.

Бокам Грэмэра Потэра перайшоў сумесную вяршыню чэмпіянату і не пераможаны ў іх трох матчах, але рэдка выглядаў, быццам бы працягнуўшы 100-адсоткавы старт у Андрэя. Розыгрыш другога тура Кубка Карабао: Флітвуд Джоі Бартана наведае Лестэр. Больш падрабязна

Гаспадары, наадварот st, па-ранейшаму шукаюць сваю першую перамогу пасля выступу супраць натхнёнага Малдера.Першай задачай галандскага першага паўгоддзя было захапіць намаганні Богла на 12-й хвіліне пасля таго, як ўдар Джоты быў заблакіраваны.

Затым Магома ўбачыў, што яго ўдар значна Unibet live адхіліўся, перш чым Суёнсі выжыў, калі Моррысан увязаўся – пасля таго, як Малдэр выратаваўся ад Арлі Дын – толькі, каб выключаць па-за афсайдам.

Усё гэта Бірмінгем і Малдэр збілі намаганні Юткевіча, прычым Суёнсі чапляўся. Лебедзі змагаліся з нястомным націскам Блюза з Малдэрам, здавалася б, адзінай лініяй абароны, калі ён сабраў нізкі стрэл Джоты. Рэч: падпішыся і атрымай нашу штодзённую футбольную пошту.

І ўсё ж Юткевіч павінен быў зламаць Jota прарваўся з тупіку на 33-й хвіліне, але Jota пазбавіўся ад стрэлу, але мяч праляцеў міма брамы і адбіў толькі Mulder.Ніколі не здавалася, што марнатраўнасць гаспадароў будзе каштаваць іх, хоць, калі Суёнсі рэдка прадстаўляў пагрозу.

Адказ наведвальнікаў не атрымаўся – хто паспеў стрэліць у першым тайме да 14-ці ў Бірмінгеме – і гаспадары працягнулі націснуць пасля перапынку. Але ясныя шанцы высахлі, бо наведвальнікі нарэшце пачалі шукаць ногі пасля гадзіны.

Пакуль не было пагрозы мэты, яны, па меншай меры, Betclic Portugal спынілі наступ бірмінгемскіх нападаў, калі гаспадары страцілі іскру першай паловы . Bogle прабіў міма на 18-й хвіліне, і ягоны заменнік Che Adams дзіка ўдарыў па мішэні Jota. І Блюз быў вымушаны пагадзіцца на момант, калі нябожчыка галавы Юткевіча апусцілася ўніз.