Bet365 športové stávky

Bet365 športové stávky“Nikto nechcel byť ten, kto to urobí. Dalo by sa povedať, že sa cítil naozaj zle – “Sakra, ste v poriadku?” – ale nemusel. Bol som na nohe a to bolo v poriadku. “Som dobrý, som dobrý.” A ja som bol. Bol som naozaj dobrý. Bolo to v poriadku a ja som potreboval Bet365 tento kop. “Marcus Rashford stráca miesto Anglicka potom, čo bol vylúčený z Manchester United Prečítajte si viac

Od tohto momentu príde až rok – 7.59pm 15. septembra 2015 – pod svetlometmi Philips Stadion, PSV Eindhoven versus Manchester United, keď bola Shawova noha rozbitá ako zlomený kriketový pni. Do Google zadajte slová “10 najviac hrozných futbalových zranení vôbec” a video nájdete.Prichádza s poradenstvom, že by ste mali mať 18 rokov alebo neskôr, a určite nie je to kvôli zmätku, pretože Shawove vlastné spomienky skončia s ním Bet365 sediac na ihrisku “držiac sa na stehnách a pozerať sa na zvyšok mojej nohy a bolo to len nejaké zavesenie. “V ďalšej ére, zranenie takéhoto charakteru mohlo zničiť kariéru futbalistov a pre Shawa to určite bolo dlhé slog, aby sa dostal do tohto bodu, kde je späť do tímu United, ktorý sa znova hrá s rozdielom a pravdepodobne bude Bet365 športové stávky pokračovať vo svojej kariére v Anglicku. Muž, ktorý sedí dnes, podobne ako jeho klub ako celok, sa zdá byť po prvýkrát šťastný. “Je ťažké popísať, ako dobre to cíti,” sú jeho prvé slová, keď páska pokračuje. Aj napriek tomu sú záblesky zranenia.Shaw hlboko hovorí hlboko o dvojitej prestávke, jeho rehabilitácii a tom, ako minulý rok ovplyvnil jeho život, a rýchlo narazí na to, že utrpenie bolo duševné ako aj fyzické. Len nedávno zastavil sledovanie rôznych záberov, ale na chvíľu sa často ocitol Bet365 dozadu na to, čo sa stalo a snažilo sa to zmysel.

“Čiastočne sa obviňujem sám,” on hovorí. “Spadal by som do ich trestného pásma a mal by som strieľať pravou nohou, ale chcel som ísť dovnútra. Chcel som byť na ľavej nohe. A potom, samozrejme, riešenie. Nechcem ani premýšľať o riešení, aby Bet365 som bol úprimný.Vtedy som si myslel: “Dajte mu výhodu pochybnosti, v skutočnosti to nebolo zlé riešenie.” Ale čím viac som to videl odvtedy, tým viac si myslím: “Viete, to bolo v skutočnosti naozaj zlé výzva. “” Twitter Twitter Pinterest Luke Shaw dostal liečbu po výzve z Héctora Morena v PSV minulý september. “To ma naozaj obťažuje, že mu [Uefa] dali mužovi z zápasu,” hovorí Shaw.

Dotazníkom je Héctor Moreno a hoci Shaw nemá žiadnu chuť Bet365 vybrať si boj, jeho postoje sa určite kreali. “Aby som bol spravodlivý voči nemu, prišiel, aby som mu to ľutoval. Prišiel do nemocnice a videl som ho tvárou v tvár v mojej izbe.Vtedy som bol dosť sympatický – “Aah, pozrite sa, môžete prísť, je to v poriadku” – ale na konci dňa som tam ležal so zlomenou nohou a odvtedy som prešiel toľkými zlými časy začalo o tom ešte viac premýšľať. Mne to naozaj otravuje, že im dal Uefa muža zápasu. Niektorí ľudia hovoria, že to bola dobrá výzva, iní hovoria, že to Bet365 bola zlá výzva. Pre mňa je to zlá výzvou. ”

Stručne sa pýtal, či sa niekedy vráti späť. “Spomínam si, že som povedal, že neviem, či budem hrať znova. Nemyslela som si to správne, ale na začiatku to prešlo niekoľkokrát, “hovorí Shaw.” Teraz už nemám rád pozrieť sa na video, pretože Bet365 som pravdepodobne ste to celkom pozorovali. Ale môžem sa pozrieť na obrázky.Dokonca aj teraz si myslím: “Bože môj.” Ukázal som niekoľko chlapcov. Rovnako sa im nepáči a pamätám si, že v noci Memphis [Depay] odvrátil hlavu, pretože sa nechcel pozerať. V noci, ležiace v nemocnici, prisahám tomu, že bolesť je niečo iné. Bože, to najhoršie, čo si mohol predstaviť

“Bol som v šoku, aby som bol úprimný. Bolesť prišla neskôr. Bol som taký rozrušený, pretože som vedel, že budem mať tak dlho. Možno ste videli obrázok, kde som mala slzu prichádzajúcu do tváre. Vzali ma späť do šatne a bolo to divné, pretože na začiatku to Bet365 nebol taký, ako som si myslel, že to bude mať. Spomínam si na to, že si môj telefón, posielanie SMS na moju mamu a tweeting všetkých. Znie to ako blázon, viem, ale noha bola rozbitá a ja som nevedela, čo mám robiť.Myslel som si: “Musím niečo urobiť.”

A potom, v noci, ležiac ​​v nemocnici, prisahám tomu Bohu, že Bet365 stávkovanie po internete bolesť je niečo iné. Bože, to najhoršie, čo si dokážete predstaviť. Moja mama bola vedľa mňa a spomínam si, že som jej povedala: “Musia niečo urobiť, pretože v skutočnosti nemôžem pokračovať s týmto množstvom bolesti.” Museli mi otvoriť nohu, aby vytiahli všetku zrazenú krv , Dali ma spať, ale to nezabránilo bolesti, keď som sa znova prebudila. “Shaw sa snaží byť nepríjemný, pretože to nie je jeho Bet365 povaha. Jedného dňa sa chce vrátiť do nemocnice St Anna Ziekenhuis v Geldrope, aby videl všetkých, ktorí ho liečili. “Chcem vám správne poďakovať. Chcem im dať darček, lebo, pozrite, [drží nohu] je teraz taký dobrý.Boli to najlepší ľudia, všetko pre mňa a pre moju rodinu. ”

Má stále banner -” Získajte skoro, Luke Shaw “- že fanúšikovia PSV sa zdvihli, keď tím hral vrátiť zápas na Old Trafford a bolo by to na plný úväzok odpoveď na desiatky tisíc ľudí, ktorí mu napísali. Ross Barkley, ktorý zlomil nohu na troch miestach vo Bet365 veku 16 rokov, bol jedným z mnohých ľudí, ktorí ponúkajú podporu a rady. “Ale ja som mala toľko správ, že nemôžem len vyzdvihnúť jedného alebo dvoch ľudí,” tvrdí Shaw. “Je tam toľko ľudí – fanúšikov, profesionálov, bývalých hráčov – dostať sa do kontaktu , Mal som veľa času zrejme prejsť cez Twitter a bolo naozaj pekné získať toľko podpory. Prvých pár týždňov to bolo nepretržite.Ale taktiež si pamätám niekoho, kto Bet365 hovorí: “Pokiaľ viete, že to zomrie za niekoľko týždňov, potom to bude len vy, so zameraním na návrat.” A to sa tiež stalo. ” Pinterest Luke Shaw späť v akcii, proti Leicester v štíte Spoločenstva. “Necítim, že som sa vrátil iný,” hovorí. Fotografia: John Sibley / Action Images prostredníctvom Reuters

Toto dlhé obdobie rehabilitácie bolo vyčerpávajúce, náročné skúsenosti. “Počuli som, že ostatní hráči hovoria o temných časy, keď sa snažili dostať späť zo zlého zranenia. Nemyslel som si, že by som bol taký, ale áno, boli tam časti, keď som si myslela: “Už nechcem byť tu viac.” Nemohol som ísť šesť mesiacov, nemôžem hrať futbal. Kýval som tak dlho.Chodil som sa Bet365 berliami – ako v, správne chôdza – po prvom mesiaci, pretože som si myslel, že je oveľa lepšie dať svoju telesnú hmotnosť a vybudovať silu. Ale ľudia mi povedali, že som ešte kličkoval aj po tom, ako som prišiel z berlíkov. “Stále sa mi bolesť. Nepôjdem deň bez pocitu. Je to o 100% lepšie, ale zdá sa, že je normálne to po takom zlom zranení cítiť. Počas prvých troch alebo štyroch týždňov, keď som začal trénovať mimo, sa to cítilo dobre, ale zrazu to začalo boľovať. Neublížilo to, ale bol to Bet365 bolesť a bolesť a ešte predtým, ako som išiel von, cítil som to a premýšľal som: “Fuck…to bude niekedy odísť?” Premier League: 10 vecí, víkend Čítať viac

Celkovo boli vykonané štyri operácie, pričom dve jazvy tri palce na oboch stranách jeho tela.Shaw mal svoje barle šesť mesiacov a tiež videl psychologa, aby sa uistil, že je v správnom duchu, aby si znova zahral. “Väčšina z nich sa týkala toho, ako ma ovplyvnila,” hovorí. “Ale nemám pocit, že som sa vrátil inak. Moja rodina je pre mňa ťažšie. Moja mama bola Bet365 naozaj nervózna, keď ma pozorovala, ale teraz je pre ňu ešte horšie. Kedykoľvek idem do boja, chytí každého, kto je vedľa nej, pretože sotva sleduje. Ale som v poriadku.Mám párkrát, keď sa niekto stretol, aby ma vyriešil, a za zlomok sekundy som si myslel, že “Whoa”, ale v poslednej hre to ani Bet365 nepomohlo. ”

Teraz, Shaw hovorí, je to o vykompenzovaní strateného času, hlavne preto, lebo stále na ňom nie je, že “predviedol to, čo som mohol správne urobiť” vo svojej prvej sezóne po podpise zo Southamptonu pred dvoma rokmi. “Mal som len 18 rokov. Prišiel by som do nových a potom všetko, čo vyšlo v predsezóne,” hovorí, s odkazom na verejné vyhlásenie Louisa van Gaala, že jeho Bet365 nové podpisovanie nebolo dostatočne fit.

“Bol to môj prvý pár týždňov a bol som taký mladý, že bolo ťažké. Zozbieral som zranenie, nedostal som plnú predsezóno, potom som bol štyri týždne.

“Veľa vecí. Možno som si po mojom čase po Svetovom pohári trochu uľahčil.Možno som si nemyslel, že to bude tak ťažké a rýchle ako to bolo. To, čo sa stalo, zranenia – trochu mi zrazila moju dôveru. Niekedy som sa necítil dobre hrať. ”

To sa však už teraz cíti ako dlho. Shaw hral v oboch výnosoch United zatiaľ pod José Mourinho. Populárnym členom šatne sa rýchlo zasadil o to, aby sa znovu usadil ako útočiace na ľavicu s vysokou schopnosťou, a hoci nepodporuje nič za samozrejmosť, Bet365 nikto by nemal byť prekvapený, ak mu bude odmenené miesto Sam Allardyce je prvý tím Anglicka, pomenovaný v nedeľu. Aj keď nie, kariéra brilantného sľubu je späť na ceste. “Milujem to,” hovorí o tom, že žije v Manchestri. “Žijem so svojimi najlepšími priateľmi zo školy, štyria z nás.Niektorí ľudia si môžu myslieť, že sme vždy párty, ale nejde o párty. Toto sú moji najlepší priatelia – poznal som ich už odkedy sme boli osem rokov a chcú to najlepšie zo mňa. “Facebook Twitter Pinterest Luke Shaw sa teší životu v Manchestri. ‘Zbožňujem to.Žijem so svojimi najlepšími priateľmi zo školy, štyria z nás. “Fotograf: David Sillitoe pre strážcu Má vlastný šéfkuchár -” je to oveľa lepšie, a to aj oveľa Bet365 zdravšie “- a Shaw tiež plánuje robiť niečo, čo bolo nemožné, keď pracoval len na jednej nohe: vziať si vodičský test.

Mourinho, ako hovorí, zmenil celú atmosféru v klube a obdiv je vzájomný vzhľadom na to manažér, ktorý sa neúspešne pokúsil vyriešiť prvú ponuku United za 27 miliónov dolárov za spoločnosť Shaw a namiesto toho ho podpísal za Chelsea. “O tom sme mali Bet365 trochu vtipku,” hovorí Shaw. “Je to skvelý manažér. “Prečo si neprišiel?” Chcel to vedieť. Len som cítil, že tu máme viac príležitostí na futbal v prvom tíme. “Ale teraz som s ním a som naozaj šťastný, že je tu.Nebolo to najlepšie roky, ale zrazu sa cíti naozaj dobré, naozaj pozitívne. Máme pocit, že máme tento faktor strachu späť, kde si ľudia myslí, že tento tím bude ťažké poraziť. Som fit, som šťastný, stále Bet365 cítim, že mám oveľa viac. Chcem len teraz tlačiť. “

Rate this post